Font Size

SCREEN

Layout

Menu Style

Cpanel

Tábor 2019

pirátská loď

Tábor se nachází nedaleko Bystřice nad Pernštejnem u obce Olešínky. Okolí tábora umožňuje dětem zážitky, které si ve městě nevyzkouší. Můžete se těšit nejen na klasické táborové aktivity jako TÁBORÁKY, SOUTĚŽE, KOUPÁNÍ, VÝLETY DO PŘÍRODY, ale také na NETRADIČNÍ HRY, NOČNÍ HRU, DISKOTÉKU s profi efekty, nebo TÁBOROVOU POUŤ. Samozřejmě překvapení máme pořád dost a dost. Pro "závisláky" máme i ve stanech ZDARMA pokrytí WI-FI, které nám umožňuje posílat každý den domů aktuální fotky a zprávy z tábora.

TERMÍNY TÁBORA 

29.6.-13.7.2019  6-18 let

CENA

4900,- Kč

13.7.- 27.7.2019 6-18 let

CENA

4900,- Kč

 

V ceně tábora je zahrnuta doprava tam i zpět, strava 5x denně + pitný režim, ubytování ve stanech s podsadou, zdravotní a výchovný dozor, odměny za soutěže a další materiálně technické zabezpečení tábora. Více informací naleznete v dokumentech ke stažení nebo si je vyžádejte emailem nebo telefonicky.

O tábořišti Olešínky

Místo, na které se rok co rok vracíme, je ideálním prostorem pro letní hrátky a splynutí s přírodou . Sami se můžete přesvědčit na fotkách. Tábor pořádáme v táborové základně Olešínky asi 13 km od Nového města na Moravě. Jedná se o velké tábořiště umístěné na louce u lesa za obcí Olešínky. Nedaleko protéká říčka Bobrůvka.

V táboře je hlavní budova, která prošla výraznou rekonstrukcí (kuchyň, prostorná jídelna, ošetřovna, marodka, sprchy, stolní tenis, stolní fotbal). V táboře se dále nachází bazén s čističkou, fotbalové hřiště, volejbalové hřiště, ohniště a další táborové vybavení. Jako sociální zařízení slouží umývárky, sprchy s teplou vodou a suché, avšak voňavé wc.

Tábor je určen max. pro 50 dětí, které budou rozděleny do 4-5 oddílů. O každý oddíl se stará vedoucí a praktikant. Ubytování dětí je ve stanech s podsadou. O děti se budou starat zkušení vedoucí, kteří pro ně připravili celotáborovou hru, soutěže o ceny, výlety, sportovní klání, dobrodružství, nebude chybět ani táborák, diskotéka, zpívání, bojovka, ... zkrátka 14 dní plných zážitků. 

 

Fotografie naleznete na www.odysseaprodeti.rajce.idnes.cz

Odkazy na soubory ke stažení:

Jste zde: Home Tábor 2019