Font Size

SCREEN

Layout

Menu Style

Cpanel

O Nás

Na jedné veselé události jsme dostali za úkol sepsat o každém z nás krátké odpovědi na otázky: Co umí?, Co na něm máme rádi? a Když je s námi, tak...? Všechno jsme pročetli a sepsali do pár řádků, abyste si mohli udělat obrázek o celém vedení našeho tábora.

o nas.jpg, 92kB

jirkasig.jpg, 92kB

Jirka Šigut

Kdybyste potřebovali ÚPLNĚ COKOLIV, Jirka je ten pravý člověk. Jestli někdo dokáže nemožné, je to právě náš „hlavas“.

Jirka umí všechno na světě – cokoliv opravit a postavit, zařídit i nemožné, zrealizovat jakýkoliv nápad, či zábavu. Umí zpívat a dokonce dělá i fakíra. Má šílené nápady, vtipné historky, ale dá se na něj spolehnout. A co se děje když je s námi? Stane se nečekané, jede se krást vlajka, může se stát vlastně úplně cokoliv, ale určitě to bude zábava!

janasig.jpg, 92kB

Janča Šigutová

Přesto, že má doma vlastní mikro oddíl je Jana nedílnou součástí naší party a hlavním organizátorem různých akcí.

Janča umí vymýšlet bezva hry, zmobilizovat celou Odysseu a také perfektně organizovat. Výtvarné činnosti jí jdou od ruky jedna dvě – v podstatě umí vše, na co sáhne. Máme rádi její upřímnost, aktivitu a schopnost vyřešit cokoliv. Je sice škodolibá, ale krásně. Když jsme s ní, nebudeme se nikdy nudit a nevíme co dělat dřív, protože její převratné nápady nás zabaví. A co je hlavní – rozhodně u toho bude legrace.

meky2.jpg, 92kB

Honza Měkota

Meky si od počítání s čísly v práci rád odjede na tábor, kde propočítává délku her v CETEHu. Dokáže zorganizovat a zrealizovat v podstatě cokoliv.

Meky umí výborně organizovat a vymýšlet zábavu nejen pro děti a mládež, ale i pro dospělé. Dokáže pomoci, když člověk potřebuje a hlavně skvěle motivovat! Jeho historky jsou nejlepší a nezapomenutelné. Meky je velmi akční a jde do všeho naplno. Také je upřímný a spolehlivý. Je schopen ujít desítky kilometrů, aby připravil hru pro děti. Když jsme s ním, nikdy není ticho a nuda, ale (a to i když se pracuje) se u toho pořádně nasmějeme.

janamart.jpg, 92kB

Janča Martinásková

Typická žena, která vystudovala technickou školu. Nenechte se ale zmást, dokáže vládnout i vařečkou v kuchyni.

Na vše se poctivě připraví, a když vymýšlí nějakou hru, tak je pořádně promyšlená a baví i ty nejstarší děti. Umí vymyslet hry, na které si děti (některé dnes už vedoucí) pamatují dodnes a zahrnují je do svých programů. Dokáže vyrobit cokoliv z ničeho. Je schopná zabavit jakýkoliv oddíl a je holka do nepohody. Když je někde, tak je zábava, protože má spoustu her v malíku. Janča prostě umí to, co žádná holka!

lenka.jpg, 92kB

Lenka Hliňáková

Mamina na plný úvazek, která si ale vždycky najde chvilku být s námi a pomoci s čím je třeba. Poradí, pohladí, prostě taková naše dobrá duše.

Postará se nejlépe o první (nejmladší) oddíl, vymýšlí pro ně bezva hry, ale když se zapojí do hry sama, je urputně tvrdohlavá a musí vyhrát. Ale určitě nezkazí žádnou zábavu. Je upřímná a kreativní. Dále na ní máme rádi, že je cílevědomá nebo, že si s ní můžeme popovídat o čemkoliv. Když jsme s Lenkou, máme se o koho opřít

sarka.jpg, 92kB

Šárka Grofová

Jemná žena s duší filosofa, vyslechne i pokárá.  Vše ovšem elegantně a vnímavě. A pokud byste potřebovali pomoci s jazykem i jiným, než českým, rozhodně je ten pravý člověk.

Umí skvěle vést oddíl prostředních dětí, zahrát s nimi i delší hry. Také dokáže podpořit, rozveselit a naslouchat. Všem vychází vstříc. Má bezva smysl pro humor, ale také je zodpovědná. Je milá a ochotná, upřímná a schopná poradit všem. Když je na táboře nebo nějaké akci, víme, že bude príma den a zábava, protože nezkazí žádnou legraci.

martin.jpg, 92kB

Martin Zavadil

Kytarista a ukulelista, který si od programování na technické univerzitě v Praze rád odskočí připravit letošní CETEH.

Martin se umí v klidu rozhodovat, vymýšlet i složitější hry, a i když je tichý, umí si prosadit svůj názor, který je většinou super. Také se hezky usmívá, má chuť do každé hry a nebojí se ani složitějších úkolů. Když někam jede, vždy se pokazí něco na autě, ale nakonec přijede a hraje na kytaru nebo připravuje langoše. Taky vždycky prohlásí něco „světobornýho“.

jarda.jpg, 92kB

Jarda Ševčík

Atlet a ostřílený táborník s chutí bortí stereotypy o ajťácích. Starší děti na táboře se díky němu při hrách rozhodně nenudí a dá jim pěkně do těla.

Umí dát dohromady (opravit) i ty úplně nejhorší www stránky. Dosáhne úplně nejvýš, proto dělá všechny výškové práce. Vždycky umí překvapit, a co je lepší – vždycky mile J. Umí hodně spát a jíst, ale na druhou stranu také udělat práci, když spí všichni ostatní. Máme na něm rádi jeho přímočarost, humor a to, že se umí postavit ke každé práci. Vždy se snaží organizovat výlety a všemožné akce. Když je někde s ostatními, tak se dlouho spí a nikdy nezůstane ani kousek jídla, ale určitě se nemusíme bát, že bychom někam nedosáhli. J

marta.jpg, 92kB

Marťa Tóthová

Vzorná studentka gymnázia a pardubický externista co má už v Praze téměř přechodné bydliště. A všichni jí tu rádi vidíme.

Marťa umí zapojit do hry i ty, co nechtějí, bavit děti a zlepšit náladu. Nikdy nepokazí žádnou legraci. Do všeho jde naplno, i když se u toho občas zraní. Umí se smát, i když jí není do smíchu. Máme na ní rádi, že s ní není nikdy nuda a na rtech má nekončící úsměv. Umí si ze sebe udělat legraci, ale zároveň je inteligentní. Také na ní máme rádi její nekonečnou dobrotu a to, že jezdí na každou akci i přes půl republiky a ničeho se nebojí. Když je na nějaké sešlosti, tak nikdo nespí, je středem pozornosti a vždy někdo najde cokoliv (čočku, rýži) v zavazadle J

vitek.jpg, 92kB

Vítek Ryba

Tomuto sportovci duší i tělem ani berle nezabrání s námi na tábor vyrazit. Budoucí učitel tělocviku a vášnivý kytarista je na táboře jako doma.

Víťa umí zahrát cokoliv na kytaru a zazpívat. Bravurně zvládá všechny sporty a hry. Dokáže se zastat dětí, vymyslet pro ně skvělý program a to, i když si na tábor občas přiveze nějakou sádru na noze. Máme na něm rádi, že nezkazí žádnou legraci a zasměje se každé lumpárně, že si umí prosadit svůj názor a rozumně argumentovat. Když se musí pracovat, vždy se do toho pustí a nikdy si nestěžuje. Prostě má v sobě jakési „fluidum“, co má málokdo. Když je s ostatními, vždy se zpívá a je správná atmosféra.

filip milip.jpg, 92kB

Filip Černický

Ať je léto nebo zima, potkáte ho v kraťasech a na táboře v obležení těch nejmladších členů, kteří ho bezmezně milují.

Filip se umí postarat o nejmenší děti a vymyslet jim hry, i když jsou jen 3. J Malé děti ho prostě žerou. Dál umí hrát fotbal, avšak ne úplně bez následků. J Všichni na něm máme rádi hlavně jeho smysl pro humor a to, že je pro každou blbinu. Také, že je pohodář a flegmatik – nehádavý typ. Když je s námi, tak se o děti bát nemusíme.

janamach.jpg, 92kB

Janča Machalická

I „matfyzáci“ si rádi hrají a jezdí na tábory, a naše Janča je toho krásným příkladem. Co by si bez ní naši nejmladší na táboře počali.

Dokáže zpacifikovat ty nejmladší členy tábora a přeprat jim (třeba o půlnoci). Je s ní vždycky sranda, ale také je svědomitá a zodpovědná. Ví, co chce a je nekonfliktní a upřímná. Když jsme pohromadě, můžeme se na ní spolehnout i na to, že děti budou v pořádku. A jak jí poznáte? Džíny na sobě bude mít i v největším vedru J

kata.jpg, 92kB

Káťa Hornychová

Káťa je na první pohled jemná dívka, ale zdání klame. I když jí převážně uvidíte s úsměvem na tváři, studentka ČVUT se nebojí ani pořádně zvýšit hlas, když je potřeba.

Káťa rozdává dobrou náladu a umí kung-fu J. Hlavně jí ale mají rádi děti, s kterými (hlavně těmi nejmladšími) tráví podstatnou část tábora. Umí se smát, ale i křičet. Také umí dělat skvělou pomazánku J. Máme na ní rádi její poťouchlost, kamarádskost a to, že se nebojí dělat všemožné špatnosti. Když je na táboře, nebojíme se dojet kamkoliv, protože má skvělý orientační smysl. V její přítomnosti také najdeme vždy nějaký naschvál ve stanu.

tomas.jpg, 92kB

Tomáš Pokorný

Když je někde nuda, zavolejte Toma a rozhodně se nudit nebudete. Avšak nemá v malíku jen zábavu, nemusíte se bát se ho zeptat ani na tvrdou práci.

Umí skvěle bavit lidi, postarat se o děti, ale také dobře zabloudit. Mezi jeho dovednosti také patří herectví. (škaredá sestra v Popolušce) Máme na něm rádi to, že je pořád veselý a pustí se s chutí do každé legrace. Má neskutečný nadhled a nic ho nerozhodí. Dokáže vyprávět výborné vtipy. Když je na táboře, dokáže vstát brzy ráno, aby připravil hru a i přesto je záruka dobrého dne. Když je na nějaké akci, vždy máme čím dojet na nákup J

jakub.jpg, 92kB

Kuba Černický

Oddaný hráč pokeru a fanda fotbalu se nebojí ani drsnějších her. Na táboře není žádný nováček a rád si zahraje každou novou hru.

Umí sportovat, hrát poker a snažit se při něčem novém. Dokáže skvěle motivovat a bavit se s mládeží. Máme na něm rádi jeho humor a to, že nebere tolik věcí vážně. Máme rádi i jeho neobvyklé názory, které se nebojí říct. Když je na táboře, tak je sranda.

anicka.jpg, 92kB

Anička Sojková

Naše dobrá sudička, která si umí udělat legrácku sama ze sebe. Děti jsou u ní jako u maminky.

Anička si všímá i věcí, které všem uniknou, umí se postarat o malé dětičky jako o vlastní. Také dokáže vyslechnout a poradit. Máme na ní rádi, že se se vším vyrovná a je na ní spoleh. Je skromná, laskavá a má tvůrčí fantazii. V její přítomnosti jsou všichni v pohodě a něco pěkného vyrobíme.

tyna.jpg, 92kB

Martina Beránková

Usměvavá dívka s kadeřavými vlasy, která nemá problém zabavit děti předškolního věku.

Marťa zabaví ty úplně nejmenší děti, se kterými má obrovskou trpělivost. Vyrábí s nimi, maluje a hraje si. Máme na ní rádi, že v každém umí vidět něco dobrého a má pro každého pochopení. Je milá a rozumná, ale umí být i trochu bláznivá. Máme na ní rádi, že se zapojí do každé činnosti. Když je s námi, tak je legrace.

Jste zde: Home O Nás